Integrované datové schránky s trezorem bez omezení!

Kontakty

ARET Praha s.r.o.
Štěrboholská 184/28
102 00 Praha 10 - Hostivař

IČO: 25113852
DIČ: CZ25113852
 
www.aret.cz

Kontakt podpory

Po - Pá 8:00 - 16:00
Hotline: +420 212 242 141
E-mail: podpora@ir-is.cz

Stažení IR-IS

Instalace systému IR-IS je velmi jednoduchá. Stačí pouze stáhnout instalátor aplikace a průvodce Vás provede zbytkem instalace.

Aktivovat zkušební verzi

Stáhnout instalátor

Instalace serverové služby

Verze aplikace: 4.5.10  (22. 4. 2024 13:10:47)
Vyžaduje databázi: 4.5.10
Novinky v této verzi

Podpisový tablet Wacom STU-540

 • V korespondenci je nově přidána možnost využití podpisu dokumentu pomocí podpisového tabletu. Je možné použítí pro všechny vzory korespondence. Značku <<podpis>> pro vložení naleznete jak u dlužníka tak spoludlužníka. Samozřejmě lze tyto značky využít i pro jiný typ korespondence, kde vám podpis vložený pomocí tabletu usnadní práci s dokumentem. Podpisový tablet je možné využívat s aktivním modulem „Souborové úložiště“. V současnosti nelze tímto způsobem podepisovat formuláře Msp. Zajímalo by nás, zda by pro vás byla možnost takto podepisovat formuláře přínosem pro vaši práci?
 • Podpisový tablet Wacom STU-540 umožňuje omezit oběh a archivaci papírových dokumentů. Tuto výhodu jistě oceníte ve chvílích, kdy je nutné provést změny a není možnost dokument opětovně vytisknout. Podpisový tablet umožní vložit podpis, který podepisující vytvoří přímo na displeji tabletu a je možné vložit na předem definované místo v dokumentu.
 • IR-IS je optimalizován pro zařízení Wacom STU-540. Toto zařízení je možné objednat i prostřednictví podpory IR-IS.

Novinky v této verzi

 • Pro zefektivnění práce si přehled aktivních/archivních spisů, manažera lhůt a přehled příloh na otevřené datové zprávě můžete otevřít v samostatném maximalizovaném okně. To znamená, že například na jedné obrazovce budete mít úvodní obrazovku a v druhém okně přehled spisů. Funkci pro otevření maximalizovaného okna je možné spustit přes kontextovou nabídku anebo stiskem klávesy F11.
 • Do měsíčních parametrů ve spisu na záložce oddlužení stav byla ke spoludlužníkovi přidána možnost zadat samostatně již vyplaceno ze mzdy, již vyplaceno z důchodu a zbývá doplatit dlužníkovi. Dále byla přidána možnost zapsat si poznámku pro daný měsíc.
 • U korespondence lze zaškrtnout/odškrtnout příznak "vyřešeno" přímo na přehledu korespondence.
 • U lhůty lze zaškrtnout/odškrtnout příznak "splněno" přímo v manažeru lhůt. Při zaškrtnutí se automaticky nastaví datum splnění na dnešní datum a naopak při odškrtnutí se datum splnění vymaže..
 • Do konverze přihlášek pro hromadnou nezajištěnou byla přidána kontrola jestli příslušenství vyplněné na řádku u jistiny si odpovídá na rozepsané dílčí příslušenství.
 • Do konverze přihlášek bylo doplněno prověření jestli věřitel vyplnil validní bankovní účet.
 • Do importu z banky byl přidán sloupec referent.
 • V ZOPO formuláři byla u textových polí přidána možnost nastavit si vlastní předdefinované texty.
 • Do souborového úložiště lze přetáhnout e-mail přímo z outlooku.Můžete přetáhnout najednou i více e-mailů. Pozor, existuje aktuálně vyvíjený "nový outlook" od Microsoftu, s tímto novým outlookem Vám přetahování e-mailů nebude fungovat, protože nový outlook ještě neobsahuje všechny původní funkcionality. Nový outlook by Vám mělo jít v outlooku vypnout a pak Vám přetahování e-mailů bude fungovat.
 • Při spuštění splátkového kalendáře se zobrazí informační hlášení, pokud u některého podílu věřitele není vyplněn bankovní účet.

Úpravy a opravy

 • U příchozí platby vytvořené importem z banky byla vrácena možnost úpravy částky.
 • Pro ZOPO se nemocenská dříve započítávala do řádku "odměna a mimořádné příjmy" nyní se započítává do řádku "splátka dlužníka".
 • Ve splátkovém automatu na záložce "Rozpočítat" bylo změněno obarvování buněk ve sloupci "Přijaté platby". V případě, že u spisu máte nějaké očekávané platby, pak pokud se jejich součet rovná součtu příchozích plateb text bude zbarven zeleně a v případě, že součet příchozích plateb je větší než očekávané platby text bude oranžový.


Starší verzePříručky a další soubory


Uživatelská příručka IR-IS

Příručka Bankovní importy

Příručka instalace serverové služby

Příručka pro formuláře MSp

IR-IS Serverová služba

Vzdálená podpora

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů s instalací se neváhejte obrátit na naši infolinku, kde Vám rádi pomůžeme.